AnasayfaDepolama

Depolama hizmeti son derece önemli hizmet olup eşyalarınızın güzel bir şekilde ambalajlama yapılıp hijyen bir depoda saklanmasını kim istemez ki, Çünkü depolanacak eşyaların genelde asker polis doktor gibi memur arkadaşların uzak illere tayin edilmesi sonucu taşınma yerine eşyaların belli bir süre depolarda kalması daha uygun olabilir. Veya evinde zorunlu sebepler den dolayı taşınması gereken vatandaşımızın yeni bir ev kiralaması ve kendi aldıkları evin hazır olasıya kadar eşyaların depolarda kalması gerekmektedir. Ve biz İşte biz bu hizmeti size sunuyoruz. İşinizi kolaylaştırarak uygun zaman da sizinle görüşmeye hazırız.

Zamanlama ve planlama

Hem,de sınırsız zaman ve uygun maliyetlerle depolama hizmeti vermekteyiz. Öncelikle eşyalarınızın daha odalardan çıkartmadan sökülecek mobilyaların sökülüp hijyen ambalaj malzemeleri sarılıp paketlenmesi daha sonrası araca yüklenerek depolama yapılacak yerde depomuza taşınması yapılmaktadır.
Depolarımızda ise birden fazla eşyaların bulunması hasebiyle sizin ayrılmış odaların bulunması bizde mevcut olup eşyalarınızın karışması gibi bir durum söz konusu değildir.

Müşteri memnuniyeti

Burada verdiğimiz hizmet tamamen müşteri memnuniyetine bağlı olarak taşıdığımız ve depoladığımız her müşterilerimizin eşyalarını sağlıklı muhafaza etmekte bize aittir. Eşyaların sigortalı ve depolanacak yerin de sigortala olması hasebiyle her hangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Depolanacak eşyaların tamamen müşterinin kendisi belirlediği zaman diliminde kalacak ve muhafaza edilecektir.

© 2020 Estaşlar Nakliyat

Whatsapp Destek
Yardım mı lazım?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilriz?